W parkiecie, był wywiad prezesa GRZEŚKOWIAKA,
wtedy gdy PCGUARD kosztował na GPW ....61 zł...!!!!
W wywiadzie tym , stwierdza, iż cena 61 zł za PCGUARDA,
nie jest cena zbyt wysoką...
A póżniej "opchnął" 187 tys po 9 zł...
Następnie "YNWESTOROM" po 2,50...
a teraz po 2 zł...
To , ile jest wart PCGUARD!