Moim zdaniem jesli nawet nie sprzeda Diviconu to ma w nim duzy udział a Divicon ma tez duzo przynosic zysku , i wiedzial o tym Patrowicz sprzedajac akcje po 5,50 z czegos ta cena mu sie wzieła prawda? a ten co kupil taki pakiet napewno tez na nim chce jeszcze zarobic zmierzam do tego ze cena akcji bedzie rosła i to w miare szybko poki tanio jest -przypomne jeszcze ze w hossie 2007 Pcguard bez tych wszystkich firm kosztował 60 zł .kisilo sie to wszystko poniewaz trzymali cene wlasnie dla tych zakopow i przejec oraz wprowadzenie nowego inwestora .teraz juz moze byc tylko lepiej.