Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,10 zł , zmiana od tamtej pory: -13,66%
Licencje to już jakaś wartość, ale nie aż 60 mln. Nie krytykuję, oceniam to co widzę. Może to paradoksalnie ty masz skrzywiony obraz bo jesteś emocjonalnie związany, inwestujesz i korzystasz z produktu, ale jak sam piszesz: są najdrożsi, a jednak większość osób pierwsze co robi przy wyborze banku to patrzy właśnie na prowizje i z góry odrzuca te z najwyższymi. Stąd Paymiq nie cieszy się zainteresowaniem i ma bardzo wąską bazę klientów, to jest ogromny minus dla potencjalnych inwestorów, którzy nie zapłacą 60 mln za produkt, z którego korzysta ledwie kilka tysięcy klientów. Popatrz na to nie jako zaangażowany użytkownik, a na chłodno jako potencjalny inwestor to zrozumiesz punkt widzenia, który próbuję ci tu przedstawić. PS a co mają zamiar wdrożyć? Jeśli masz taką wiedzę to pochwal się.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CARLSON 0,28% 3,54 2025-11-14 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.