Dopiszcie proszę coś jeszcze a szczególnie Ci mędrcy co wystawiają tak namiętnie czerwone łapki w dół.
Dodajcie swoje błyskotliwe spostrzeżenia na temat tego źródełka Varsav tryskającego dolarami. Nie wystarczą Wam te paskudne zagrania z ostatnich kilku dni i miesięcy?
Jutro kupcie sobie (albo bardziej "trendy" zwrot - uśrednijcie) po 7,9
Ech szkoda gadać