Jeśli nie widzisz różnicy pomiędzy 2018, 2019 gdzie firma była deflacto startupem, a rekordowymi wynikami za 7 tyg będącymi potwierdzeniem sukcesu spółki, okraszonego ipo spółki zależnej, to po co tu siedzisz ? Są lokaty, jest energetyka, może jsw ? :p