Bee też mówili, że zbliżony projekt do AAA a okazało się że wyrzeźbili mechanikę i grafikę jaka mogła cieszyć dekadę temu. Każdy o tym już wie. I nie na takie info każdy tu chyba czekał.... że coś robią, że mają plany? Jak każdy z nas i nikt się tym nie chwali że coś by tam chciał. Konkrety by się przydały a nie bujanie w obłokach na lata do przodu. Ile to już gier miało już byc, były hucznie zapowiadane i co? I nic - lipa.