Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  20,00 zł , zmiana od tamtej pory: 18,00%

Re: Parkiet zauważył Newag

Zgłoś do moderatora
@AS, wydawało mi się, że etap pyskówek jest dawno zakończony. Był jakiś "żółwik"...
Dlatego, jako chroniczny "analfabeta ekonomiczny" odpowiem zwyczajnie na Twoje pytanie o znaczenie otwartych i planowanych przetargów.
"Skad wiesz, ze to na pewno dobrze i dla kogo ?"
... Stąd, gdzie podejmujący decyzje spotykają się z inwestorami. Polecam, każdy akcjonariusz może.

@ diana, @majkel Co do komunikacji i PR. Faktycznie można częściej i szerzej, bo jest co pokazywać i czym się pochwalić. A poza świetnymi wynikami w postaci zysku netto i nowymi produktami, zwracam uwagę na wartość wskaźnika ROE. Bardzo mocny na tle branży. Po IV kw., w moim odczuciu, jeszcze się wzmocni.

 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NEWAG 3,51% 23,60 2020-01-24 16:14:57
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.