Jej, do końca roku? Ja to bym się bała tak długo. Ale ty pewnie odważny jesteś. Tak mi coś chodzi że niepokoje mogą być jesienią. Wiesz górnicy to zawsze łapy po kasę wyciągają. A tu huty- w buty....Budżet niby zrównoważony ale na pusto, UE i .. no ja bym nie kupiła na tak długo. Ale może być różnie, górnikom dają.
No, na Softblue, przecież zbierałam. Nie mówiłam? Fascynacje już w tamtym roku poznałam a od marca to już razem.., patrz jak czas leci.. Syfu tam strasznego spekula narobiła ,I afery jakiejś wciąż szukają. Ale na moje uczucia nie da rady..
Mam jeszcze inną fascynacje ale ty do gamingu to już chyba nie.
Zresztą nie będę ci tu o konkurencji varsav, bedziesz chciał to znajdziesz.
No życzę ci tych 45 na JSW jak najszybciej.