Cześć Adaś!
Czemu JSW rośnie?
Adaś przez Covid! Wszystko rośnie przez Covid! Teraz się na węgiel przerzuciło!
Węgiel dobry bo odkaża i oczyszcza. Naturalnie i wprost.
Mam taką maseczkę z węglem na twarz. Mówię ci cudo! Peelingi też są i pasty do zębów z węglem. Teraz higiena to podstawa.
Ale nie dlugo. Lato idzie to i ludze myć się przestaną. Kompiel na basenie czy w morzu wystarczy... To jak sprzedaż to JSW to może moją ukochaną spółkę sobie kup. Chociaż ty pewnie masz. :) Tak myślę że cię tam widziałam, ale to może nie Ty. Bo ja wiesz, mało ogarnięta jestem czasem.
Ale jak się zakocham to na zabój. I zawsze dobrze wybieram no i nosa do prezesów mam. :)