Ja baja kompletnie nie wiem do ilu to jsw dojedzie.Tak sobie założyłem ze do konca roku 45zl powinno pyknąć.oprócz jsw w portfelu jeszcze mam trakcje i ursus" bankruta"(nikt tego nie tyka a mysle,że jeszcze pokaze na co go stac) Ciesze sie że Ci sie układa i może kupie akcje tej Twojej spólki,tylko daj namiary