Synku.....chyba mnie pomyliłeś z kim innym,ponieważ Pc mam od niedawna. A pieniądze jak to nazywasz "topię" po to aby zarobić ,w jakiej perspektywie to się okaże. Za to ty marnujesz swój czas po to żeby mnie uświadomić o zle zainwestowanych pieniądzach tak dla sportu ? Jeśli dałeś się ubrać po kilkanaście złotych to miej pretensje do siebie i nie wyżywaj się na innych. Powinieneś zażywać jakieś antydepresanty,może jeszcze będą z ciebie ludzie ;)