A dlaczego akurat teraz? Nie ma żadnych przeslanek ku temu, żeby byl jakikolwiek odpal przed ogloszeniem prognozy zysków oraz wyników za trzeci kwartal.
Poza tym moim zdaniem nikt tu na silę nie trzyma kursu. Po prostu nie ma chętnych na kupno a dokladnie jest ich tak samo niewielu jak sprzedających i dlatego przy malych obrotach rzędu 5-10 tys kurs stoi w miejscu. Jakoś nie widzę bowiem w ofertach kupna duzych zleceń, zatem to nie Calatrava trzyma kurs tylko zwyczajny brak popytu. Dlaczego nie ma popytu to już zupelnie inna bajka i chyba wszyscy wiedzą o co chodzi.