Wielka mi różnica 2 czy 2,25. Ci co będą obejmować po 2 zł chyba liczą na dużo więcej więc kurs prędzej czy pózniej wystrzeli tym bardziej po ogłoszeniu prognoz które na pewno będą świetne.Chyba nie będą ogłaszać prognoz,że będzie gorzej,mają do sfilalizowania jeszcze kilka projektów tak więc przychody znacząco wzrosną. Ja cierpliwie czekam i mam nadzieję na przynajmniej 100% zarobku.