Dnia 2016-05-13 o godz. 10:06 ~maciej napisał(a):
> wykres ostrzegał i rzucał wam argumenty a wiekszość niestety go olała to teraz sobie w kącie może popłakać
dokładnie!
a teraz wyglada mi na to, ze kupowanie powyżej 3,21 nadal moze być przepłacaniem...
aby kupować, powinien najpierw pojawić się jakiś boczniak (chocby tygodniowy), na jakimkolwiek poziomie i BEZ PODBITKOWYCH DURACTW...