tiaaa..
dla niektórych przyznanie się do porażki (i bycie robionym w puzon) jest trudne, więc uciekają w samopocieszanie..
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Poradnik-nie-dla-leszcza-2660988.html?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=dziennik