Dnia 2026-06-20 o godz. 13:52 ~Egon napisał(a):
> Ja się nie trzymam, tylko zbieram od zniechęconego leszcza jak ty:)
Niczego ode mnie nie zbierasz bo ja nie mam tej wydmuchy. Nie chcę wisieć na haku jak ty i nieudolnie naganiać jak ty. Wisisz tutaj na haku od lat i chcesz żeby inni też wisieli.