Czemu wstyd? Wyciągnęli od naiwnych pieniążki z portfelików więc dobrze im poszło. Wstyd to dawać się nabierać na bajki tutejszych naganiaczy. Kilka jeleni tutaj wisi na haku od lat i już się chyba pogodzili ze stratą, no może czasem jeden albo drugi próbuje naganiać ale już coraz rzadziej. Każdy kto ma trochę oleju w głowie trzyma się z daleka od tej wydmuchy.