Nie wnikam czyj był baton, ale to normalne że fundusze mają swoich tzw. słupów co ciułają po parę sztuk skupują później w transakcjach pakietowych sprzedają, mocodawcom. Tu od dłuższego czasu większość obrotu to idzie z jednego kieszenia w drugi. Niektórzy podniecą się jak shorty odkupią akcje Ja sądzę, że mają już dawno odkupione kilka transakcji pakietowe pójdzie i temat załatwiony.