O gość który niedawno przedstawił teorie dlaczego akcji nie wystawiać, była dobra spina jakiś czas temu o to i realista w roli głównej. Teraz nie co zmienił front bo chyba sprzedał na górce po 30 kilka i czeka na to sławne 7 zł lub chociaż naście złotych. Wy wszyscy jesteście siebie warci