Dnia 2026-06-10 o godz. 18:56 ~Jagi napisał(a):
> O gość który niedawno przedstawił teorie dlaczego akcji nie wystawiać, była dobra spina jakiś czas temu o to i realista w roli głównej. Teraz nie co zmienił front bo chyba sprzedał na górce po 30 kilka i czeka na to sławne 7 zł lub chociaż naście złotych. Wy wszyscy jesteście siebie warci
Nie zmieniam frontu, akcja z wystawianiem na 100+ to identyczna jak wykup 14.06.26 . Nie ma żadnego sensu ma na celu zmęczenie materiału w końcu obrażenie się na spółkę i sprzedaż swoich akcji. Jak zainicjowałem akcje zdejmujemy zlecenia blokujące w 1 dniu ubyło 1 mil. w 2 dniu 0,5 mil. Potem przybyło 2 mil. i zaczął się wielki hejt na mnie. Podejrzewam że trochę pokrzyżowałem plany shortom. Wiem że lwia część w arkuszu wystawionych akcji należą do shortów, tak samo tysiące transakcji i setki postów na forum Po co to robią? Sztuczny tłok, zamieszanie i wrażenie że wszyscy sprzedają.