Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  193,00 zł , zmiana od tamtej pory: 1,24%

Re: Pani z punktu

Zgłoś do moderatora
Pani z punktu to jedno, jakiś bzdet, ale to co się dzieje z apką i dostępem do maklera w ogóle, a w szczególności w tym tygodniu to przechodzi ludzkie pojęcie - to są realne pieniądze i straty jeśli ma się taktykę day tradingu i jak ja mam teraz wykazać co chciałem sprzedać i ile przez nie działanie aplikacji straciłem? Gdyby oni nie mieli renomy, to ostatni klient zgasiłby już światło dawno temu przez to co się dzieje z moje ing od roku

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INGBSK 0,00% 195,40 2019-04-25 11:25:42
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.