Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: pan prezes petrola przemówił - tzn napisał na fb oszukanych

Zgłoś do moderatora
Niech mnie Pan tutaj nie straszy, bo ja też potrafię postraszyć. Do mikołaja jeśli nie będzie pozytywnych informacji z firmy, zgłaszam to do prokuratury. Ale na pewno nie tam, gdzie Pan to zrobił. Ja idę własną ścieżką. Wiadomo kto kręcił się wokół Petrolinvestu, dlatego zakładam, że jest Pan od nich. Jeśli nie to przykro mi, ale nie mogę Panu zaufać. Informacje które zawarte są na profilu są ogólno dostępne na internecie. Jeśli to co zamieściłem na Facebooku jest dla Pana nowością, to znaczy że nic się nie dzieje w kierunku wyjaśnienia sprawy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.