Dnia 2014-02-18 o godz. 18:57 ~lwpo napisał(a):
> niezła jest ta spółeczka mieli się pięknie chyba najlepszy
> z debiutantów może niektózy dali więcej zarobić może nie
> ale 40 groszy daje zarobić i daje piękne obroty które
> inwestoro zmiejszaja ryzyko
Zadłużenie spada mocno
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Elemental-Holding-13-kwietnia-wykupi-15-mln-zl-obligacji-3099160.html