no coś mi się wydaje że coś się w spółce szykuje. Bo to jest mocne co się dzieje na tej spółce. Po samych rykowych obrotach przemiał jest na 3-8 mln zł!!! do tego pakietówki. Moim zdaniem coś się szykuje i duzi wiedzą więcej. Najczęściej tak jest jak zarząd spotyka się z funduszami i w ich ocenie jest OK to wchodzą.