Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,60 zł , zmiana od tamtej pory: -1,92%

Re: ovid i reszta

Zgłoś do moderatora
Szkoda tylko, że Jacki nie rozumieją zupełnie jak działa biznes. Jest taka cisza w eterze, że nikt nie będzie kupował kota w worku.
Wydali Metę... ok, nie poszło - ale dzięki temu nauczyli się zarządzać zespołem ludzi - część ludzi się wymieniła, ale już wiedzą "co i jak".
Wrzucili zajawkę z Nemessis, sporo osób wtedy dokupiło... ale teraz jest cisza i nie wiadomo, czy się "zwijają" czy "rozwijają".
Może warto by sobie wzięli kogoś, kto im tę komunikację będzie prowadził - a nie od przypadku do przypadku.
Sam wstrzymałem się z zakupem, ustawiłem próg 2,50 i jeśli się nie ruszy do kwietnia '21 to żegnam się ze spółką... bo to może potrwać jeszcze latami - giełda daje znacznie większe możliwości zarobienia niż OVI.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OVIDWORKS -7,61% 2,55 2021-04-14 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.