Tylko teoretycznie. Cena na rynku ksztaltuje sie wskutek wielkosci popytu i podazy na dany walor gieldowy. Jezeli podaz bedzie rosla przy niezmiennym badz wrecz spadajacym popycie cena akcji bedzie spadac.
--------------------
Robert Kajzer
http://
www.growandgo.pl ---> Poznaj sekrety skutecznego inwestowania na giełdzie!