Forum Jak grać na giełdzie? +Dodaj wątek

Re: Otwarcie-Mac

Zgłoś do moderatora
Tylko teoretycznie. Cena na rynku ksztaltuje sie wskutek wielkosci popytu i podazy na dany walor gieldowy. Jezeli podaz bedzie rosla przy niezmiennym badz wrecz spadajacym popycie cena akcji bedzie spadac.

--------------------
Robert Kajzer
http://www.growandgo.pl ---> Poznaj sekrety skutecznego inwestowania na giełdzie!
  • Otwarcie-Mac Autor: ~Filip
  • Re: Otwarcie-Mac Autor: robert.kajzer