Dnia 2026-06-18 o godz. 14:22 ~Loki napisał(a):
> Obroty siadły. Widać skończyli przerzucać akcje między rachunkami. Taraz już akcje zablokowane na WZA. Animator coś tam próbuje, ale widać, że będzie marazm. Po WZA się okaże, po co były te ruchy i czy były powiązane.
Co ciekawe, mimo że obroty totalnie słabe, to jednak na forum Bankiera miejsce 76 w rankingu.
Stanowczo za wysoko, jak na nic nie wartą (wg niektórych) spółkę .
P.S. Muszę czasem coś napisać, bo inaczej maliniak uzna, że zdezerterowałem :-) A ja od ponad roku nie sprzedałem ani jednej akcji. I nie zamierzam po takich cenach. Czasem coś mi się zdarzy jeszcze dokupić (ale już niewiele, bo mam wystarczająco).