No to jak już sam nie wiem. Wszystko w spółce jest OK, zarabia, inwestuje. To że obiecali 1 MLD USD za trochę no to powiedzmy
że szarża. OK. Ale jakby biorąc pod uwagę że w spółce się dzieje super, to mimo pewnie tego że na zarząd idzie grubbba kasa, to jakby chieieli tak naprawdę zarobić to ten obecny kurs to jakes nieporozumienie. Ja mam tego z milion, nie chce mi się liczyć. Ale to idealna cena za walor. Wcześniej czy później komuś pęknie żyłka w d....pie