Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  28,80 zł , zmiana od tamtej pory: -20,14%

Re: OSTRZEŻENIE !!!!

Zgłoś do moderatora
Best spłacił w ubiegłym roku prawie 229 mln zł obligacji. Dług netto grupy spadł w tym czasie o 134,9 mln zł do 437,5 mln zł, notując najniższy poziom od ponad czterech lat. Stanowił on 0,87x kapitałów własnych (1,21x rok wcześniej), co oznacza, że tak kalkulowane zlewarotwanie Bestu znajdowało się najniższej od połowy 2015 r.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BEST 0,00% 23,00 2024-02-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.