Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  28,80 zł , zmiana od tamtej pory: -20,14%

Re: OSTRZEŻENIE !!!!

Zgłoś do moderatora
Jeśli dla ciebie opłacalność w ostatnich latach jest gwarancją spłacalności w przyszłości, to ja ci życzę zdrowia i powodzenia. Best w ostatnim czasie wykonuje dziwne i rozpaczliwe ruchy, a nadto nasiliła się akcja wydzwaniania do ludzi o przedawnione roszczenia sprzed kilkunastu lat. Czyli ewidentnie na gwałt szukają pieniędzy, a biorąc pod uwagę fakt że obligacje tylko rolują zamiast je spłacać, to wkrótce może się okazać że ktoś zostanie z ręką ubabraną w nocniku.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BEST 0,00% 23,00 2024-02-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.