Te cierpliwy jeśli to ostatnia szansa to powiedz za ile dziś kupiłeś. Jakoś nie widziałem aby wszystkie akcje były skupione. No i gdzie jest obrót z samego początku co pisałeś ze SB to król obrotu na NC. Jawny przekręt i nikt nowy raczej się nie nabierze. Wystarczy popatrzeć jak zachowuje się kurs, wolumen i raporty. Ja straciłem na tym smieciu i raz na czas będę się tu udzielać z dobrą radą.
A ty cierpliwy człowieku kierula po co się udzielasz?