Dnia 2018-11-21 o godz. 09:39 ~ona napisał(a):
> Uchwała Nr 1173/2018 Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. z dnia 20 listopada 2018 r. w sprawie uchylenia szczególnego oznaczenia instrumentów finansowych spółki CUBE.ITG S.A. notowanych na Głównym Rynku GPW.
> Na podstawie § 20 ust. 5 Statutu Giełdy, Zarząd Giełdy postanawia uchylić szczególne oznaczenie instrumentów finansowych spółki CUBE.ITG S.A., o którym mowa w § 1 Uchwały Nr 1229/2017 Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. z dnia 19 października 2017 r.
> Moje pytanie jest następujące- czy ta informacja ma jakieś znaczenie na przyszłość spółki + lub - ? Proszę o rzeczową odpowiedź.
Cóż-.mnie się wydaje,że to jest definitywny koniec ,to jest przerażające co się dzieje z tymi firmami w Polsce,gdzie ten rozkwit?.
Teraz bankrut i nici z kasy za akcje.