Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: ORZEŁ OPONY kierunek 16 zetka

Zgłoś do moderatora
Dnia 2013-03-20 o godz. 11:18 ~jan napisał(a):

> to bardzo dobry kierunek...czas wymyślić
> technologię na Polskie dziury...
> wielka przyszłość przed Orzełkiem

Świetny pomysł. Takie nagumowane szmatki mogą stanowić stabilizator dla asfaltu (najlepiej też nagumowanego), który nawet jeżeli się skruszy, to nie będzie odpadał. Będzie siedział na miejscu utrudniając powstawanie dziur. Szmatki stanowić będą coś w rodzaju zbrojenia.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORZLOPONY 0,00% 2,06 2022-05-20 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.