Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: ORZEŁ OPONY kierunek 16 zetka

Zgłoś do moderatora
widze, ze robisz za nowe wcielenie hektara. urosnie? pod co? pod dlugi? bo chyba nie pod wyniki haha mialo rosnac pod zyski fabryki - ona stoi i przynosi zyski i co z tego skoro kurs leci na dno a nie do gory? jak sie wstrzelisz to na fali moze 15% polecisz i to wszystko. nie widzisz co ta firme przygniata? bo rynek najwidoczniej widzi. wiele juz tu prezes mowil o zyskach i planach a rynek i tak swoje wie. hektar siedzi tu juz...hektar czasu :D i posiedzi jeszcze dlugo zanim wyjdzie z tego sensownie (zakladajac ze spolka nie upadnie) tak jak ty no ale ciagle to mowie...to nie moje pieniadze, nie moje decyzje. hektar tez twardo stoi przy swoim i jak na tym wychodzi to widac ale on powiedzial, ze moze czekac kolejne 3 lata a ty? tez mozesz?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORZLOPONY -9,73% 2,04 2022-05-18 10:36:23
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.