Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: ORZEŁ OPONY kierunek 16 zetka

Zgłoś do moderatora
Wyniki Orła z ostatnich 2 miesięcy bardzo się poprawiły a dziś kolejne info (wpływ sporej gotówki do spółki):


RB nr 10/2013 2013-03-19
ORZEŁ SA: Wpływ zaliczki w ramach działania 1.4 PO IG

Zarząd Spółki informuje, iż w dniu 19.03.2013 r., Spółka otrzymała zaliczkę w kwocie 1.316.800,00 zł w ramach projektu „Ekologiczne modyfikatory asfaltu nowej generacji - badanie i rozwój technologii” w ramach działania 1.4 POIG „Wsparcie projektów celowych”.

Całkowity koszt realizacji Projektu wynosi 8.464,3 tys. zł w tym wartość przyznanego dofinansowania wynosi 5.899,8 tys. zł.

Głównym celem projektu badawczego jest opracowanie w ramach zaplanowanych prac B+R innowacyjnej technologii produkcji ekologicznych modyfikatorów asfaltu na bazie materiałów uzyskiwanych z recyklingu opon.
NewConnect oficjalnie wystartował jako rynek dla spółek innowacyjnych, rozwojowych, opracowujących i wdrażających nowe technologie. Rodzi się więc pytanie o to, w jaki sposób innowacyjne są nowe projekty Orzeł S.A. - Projekt badawczo rozwojowy zakłada trzy różne kierunki poszukiwania nowego rodzaju modyfikatora asfaltu. Jednym z nich jest zastosowanie tekstyliów z opon jako surowiec do produkcji modyfikatora – według naszej wiedzy – nikt na świecie nie wdrożył takiej produkcji w wydaniu przemysłowym – zapewnił nas prezes.

to bardzo dobry kierunek...czas wymyślić technologię na Polskie dziury...
wielka przyszłość przed Orzełkiem

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORZLOPONY 14,29% 2,40 2022-05-13 15:04:32
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.