Demo będzie jeszcze przez przynajmniej kilka dni (do poniedziałku-koniec next fest), choć dobrze by zrobili gdyby przetrzymali je jeszcze do końca czerwca by zebrać więcej feedbacku. Dałoby to jeszcze szansę na kilka miejsc w górę. Później do sierpnia może być nuda.