Załóżmy ,ze w marcu 2025r spółka ogłosi ,że prowadzi zaawansowane rozmowy dot. sprzedaży kolejnego pakietu np: 7% akcji, a udział głównego akcjonariusza spadnie do 40 %. Jak zareaguje na to rynek ? Czy kurs wzrośnie , czy spadnie ? Warto wrócić do historii i zobaczyć jak to było pół roku temu.