Jako akcjonariusz przybył Norweski Fundusz Emerytalny, który bez ABB zwołuje kolejnych do siebie. Więksi gracze w 2024 mówili że jedna ze spółek która mają zamiar zainwestować to XTB i jest to ich TOP 10. Spółka można inwestuje w markę, w produkty i nowe licencję. Więc nie dużej bzdur, nie wiedziałeś nie dziękuj.