ABB oznacza ,że główny akcjonariusz pozbywa się akcji. Jeżeli spółka ma dobre zyski i perspektywy, to tenże akcjonariusz raczej powiększyłby swój udział w akcjonariacie i korzystał z większej dywidendy, nieprawdaż ?. Obecnie jego udział jest mniejszy niż 50%, a dalsza wyprzedaż akcji czyli ABB może go narazić na utratę kontroli nad spółką. Po co to wszystko. Gdzie tu logika.?