Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,24 zł , zmiana od tamtej pory: 4,63%

Re: open setką akcji!

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-05-17 o godz. 08:45 ~Seal napisał(a):
> Kiedyś jedną sztuką zrobiłem na BOS +3% a na jednej z mniej płynnych spółek ale i tak wartej kilkaset mln zł zrobiłem +10% więc nie doszukuj się tu teorii spiskowych:)))

nie wiem, co zrobiłeś jedną sztuka na BOS czy gdzie indziej,
mnie przy tym nie było, a klawiatura wszystko przyjmie

z drugiej strony - takie wygłupy jedną czy kilkoma akcjami o czym maja świadczyć? o popycie? o płynności? czy raczej o tym, jaki naiwnymi abderytami są ci, co tak sie zabawiają i pokazują, jak rynek omija takie walory...

i czy ja pisałem o jakiejś teorii spiskowej?
przeciwnie - śmieję się z takich wygłupów

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BORYSZEW 0,30% 3,39 2021-07-28 17:01:37
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.