Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,15 zł , zmiana od tamtej pory: 88,48%

Re: opcje strategiczne

Zgłoś do moderatora
Spółka bez zbędnych spekulacji byłaby w stanie osiągać przynajmniej 20-30 mln PLN zysku rocznie. Przeznaczając połowę na dywidendę wartość spółki byłaby dwa razy wyższa.
Trochę dziwi mnie bierna postawa funduszy inwestycyjnych. Jak widać po transakcjach sprzed kilku tygodni , im wystarczy możliwość wykazywania zysku w rozliczeniu rocznych wyników. Mając w portfelu akcje które przed rozliczeniem można łatwo wycenić na odpowiednim poziomie , zarządzający będą trzymać bibw razie co zawsze mogą poprawić wynik.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORZBIALY 0,00% 22,90 2021-12-01 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.