Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,75 zł , zmiana od tamtej pory: 89,80%

Re: opcje strategiczne

Zgłoś do moderatora
Jeżeli zarząd nie jest w stanie samemu przygotować strategii spółki to świadczy samo za siebie.
Będąc przynajmniej po wieczorowych studiach z zarządzania każdy wie, że firma może rozwijać się poprzez rozwój organiczny lub przejęcia, horyzontalnie lub wertykalnie :DD

Dla akcjonariuszy zdecydowanie najlepszą strategią byłaby strategia wyjścia z GPW czyli ponowne wezwanie na akcje spółki bo z takim zarządem i orłami od spekulacji na kontraktach terminowych spółka daleko nie zajdzie a na pewno nie zbuduje żadnej wartości dla akcjonariuszy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORZBIALY 0,00% 24,20 2021-11-26 17:04:27
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.