Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,77 zł , zmiana od tamtej pory: 89,51%

No to kiszenia ciąg dalszy

Zgłoś do moderatora
Jak widać po bieżących obrotach wcześniejsze wzrosty to umówione transakcje między zarządzającymi w funduszach inwestycyjnych. Zwroty z zainwestowanego kapitału wykazane, można skasować odpowiednie premie. Następne ruchy najwcześniej pod koniec I kw. 2018.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
ORZBIALY 0,00% 24,20 2021-11-26 17:04:27