Tu nikt poza obecnym prezesem nie jest zainteresowany posiadaniem dużego pakietu. Seria B 13 mln akcji została przydzielona za wkład niepieniężny, akcje praktycznie za 0zł. Wszyscy chcą jak najszybciej to upłynnić. Kurs będzie spadać do kapitalizacji wielkości BvT lub do włączenia się nowego/obecnego akcjonariusza w skup tych akcji. Teraz to nawet na odbicie nie ma co liczyć. Inną kwestią jest że takie numery można jeszcze kręcic na naszej GPW i to bez żadnych konsekwencji