Czyli skoro spółka pochodzi z Płocka to musi być powiązanie z Patrowiczem !!!
Brawo , rozumujesz prawie jak rasowy detektyw , czyli Orlen musi być na bank Patrowicza , a Obajtek pewnie wystawiał te zlecenia po 1 mln bo chciał przejąć spółkę , a kasa pochodziła z nowogrodzkiej bo mają nadwyżkę gotówki - budowa wież bliźniaczych nie wypaliła to przejmiemy ONE SOLUTION - powiedział prezes , prokuratora się nie bójcie bo jest nasz , tylko żeby się ten Zbysiu Stonoga się nie dowiedział bo znowu będzie wykrzykiwał ,
Nic mi nie poprawia chumoru z rana jak forum bankiera - miłego dnia , w końcu piąteczek , piątunio
Pozdrawiam i samych wzrostów na dziś życzę