Przecież on mieszka w zakładzie zamkniętym, tam pracują uczynni ludzie którzy mu w tym pomagają, zresztą nie tylko w tym, np. karmią go, myją, czytają mu gazetki, et cetera. Dlatego mając tyle wolnego czasu może poświęcić na te forum gdzie jest tylu zacnych inwestorów. Koniec.