Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,24 zł , zmiana od tamtej pory: 120,52%
Dziś o 14:00 gościem Mateusza będzie Szymon Bryła z ONE MORE LEVEL. Jak idą prace nad projektem Cyber Slash i czy jego premiera wciąż planowana jest na 2026 rok? Poruszymy temat ambitnych planów przeniesienia notowań spółki z NewConnect na główny parkiet GPW, co ma nastąpić jeszcze w tym roku, a także omówimy nowe filary działalności studia, takie jak self-publishing oraz rozwój technologii AI.

Zapraszamy do oglądania na żywo!
  • OML Autor: ~ppabloo
  • Re: OML Autor: ~BD
  • Re: OML Autor: ~MutenRoshiSama
  • Re: OML Autor: ~Niestety
  • Re: OML Autor: ~src
  • Re: OML Autor: ~zzzzzzzzzzzz
  • Re: OML Autor: ~Inwestor
  • Re: OML Autor: ~Ppabloo
  • Re: OML Autor: ~anavrin
  • Re: OML Autor: ~Ppabloo
  • Re: OML Autor: ~OMG
  • Re: OML Autor: ~Ppabloo

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ONEMORE -0,55% 2,73 2025-09-26 16:41:21
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.