Dnia 2026-06-26 o godz. 20:03 ~Lejs napisał(a):
> Żucilem jeszcze raz okiem fachowca na sytuację .28.50 bronią jak niepodległości.Chyba trzeba brać w poniedziałek póki jest jeszcze tanio tzn.ponizej 29 PLN.Tylko krowa się nie myli he,he...
Jprd z j. polskim też w szkole było mgliście:(