Lejs tak z czystej ciekawości, Ty masz w ogóle Dino? bo od dwóch tygodni, krzyczysz, że trzeba wchodzić bo tu już ostatnia szansa, czy w ciągu tego czasu kupiłeś cokolwiek? Takie to trochę smieszne, czytam sobie twoje wypociny analityka który nie ma odwagi wejść