Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  141,00 zł , zmiana od tamtej pory: -36,88%

Re: ogłoszą że maja niebieski i przejście na GPW

Zgłoś do moderatora
Też obserwuję zjazd ale na spokojnie bo przewidziałem. Ludzie nadal nie rozumieją co się tutaj dzieje. Dla mnie spółka rozwija się nadspodziewanie dobrze. To nie bedzie tak, ze info i góóóra bez końca. Przed debiutem podjąłem decyzję, ze trzymam 2 lata. Na razie spółka pozytywnie mnie zaskakuje, i chyba przedłużę o kolejne 2-3 lata. Sprzedam TYLKO wtedy, jeśli zobaczę, że spółka się nie rozwija i nie nadąża za rynkiem. A póki co jest ok.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NOCTILUCA 4,71% 89,00 2025-11-26 17:03:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.